ارتباط با ما

شرکت آتیه سازان فناوری پاسخگوی 24 ساعته مشتریان خود می باشد

logo

آتیه سازان فناوری شرق

پیشرو در طراحی سیستم های هوشمند
دفتر فروش:
خراسان رضوی، نیشابور
خیابان 15 خرداد، بین 15 خرداد 36 و 38
پلاک 444
دفتر کارآفرینی:
خراسان رضوی، نیشابور
خیابان خیام، خیام 18، دانشگاه جامع علمی کاربردی نیشابور
کلینیک کسب و کار

تلفن: 8068 4262 051
ایمیل: info@eftp.ir

شرکت فنی مهندسی آتیه سازان فناوری شرق شادیاخ فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود در دانشگاه ها و ارگان های دولتی از سال 1388 تا 1394(در قالب شرکت کسری رایانه) فعالیت نموده و سپس با نام آتیه سازان فناوری شرق شادیاخ رسما از سال 1396 آغاز به فعالیت مجدد نموده است.

فعالیت کلی این شرکت در زمینه تولید نرم افزار، وب، سخت افزار و شبکه متمرکز بوده و تا کنون توانسته است خدمات تخصصی خود را به طیف گسترده ای از ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی ارائه نماید.

پشتیبانی صحیح و مداوم، یکی از مسائلی است که پرسنل این شرکت همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی به موقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است که، تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

همچنین این شرکت با همکاری کلینیک تخصصی کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی نیشابور با آموزش پرسنل شرکت، در دروس تخصصی که از طریق انجمنهای علمی کامپیوتر و کارگروه فناوری اطلاعات برگزار می شود بر توان تخصصی افراد بیافزاییم و نیروهای آموزش دیده و متخصص را برای انجام پروژه ها اعزام کنیم، که این خود بر بالا بردن سطح کیفی پروژه ها می افزاید.