خدمات

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

به دورنمای ما اعتماد کنید!

شرکت فنی مهندسی آتیه سازان فناوری شرق شادیاخ فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود در دانشگاه ها و ارگان های دولتی از سال 1388 تا 1394(در قالب شرکت کسری رایانه) فعالیت نموده و سپس با نام آتیه سازان فناوری شرق شادیاخ رسما از سال 1396 آغاز به فعالیت مجدد نموده است.

فعالیت کلی این شرکت در زمینه تولید نرم افزار، وب، سخت افزار و شبکه متمرکز بوده و تا کنون توانسته است خدمات تخصصی خود را به طیف گسترده ای از ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی ارائه نماید.

پشتیبانی صحیح و مداوم، یکی از مسائلی است که پرسنل این شرکت همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی به موقع مشکلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است که، تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

همچنین این شرکت با همکاری کلینیک تخصصی کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی نیشابور با آموزش پرسنل شرکت، در دروس تخصصی که از طریق انجمنهای علمی کامپیوتر و کارگروه فناوری اطلاعات برگزار می شود بر توان تخصصی افراد بیافزاییم و نیروهای آموزش دیده و متخصص را برای انجام پروژه ها اعزام کنیم، که این خود بر بالا بردن سطح کیفی پروژه ها می افزاید.

after

خدماتی که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

پشتیبانی و تعمیرات

تعمیرات سخت افزار و پشتیبانی نرم افزار های اداری

برنامه نویسی تحت وب

ارائه و پشتیبانی وب سایت و طراحی نرم افزار های تحت وب

برنامه نویسی تحت ویندوز

ارائه و پشتیبانی نرم افزار های تحت ویندوز

شبکه زیر ساخت

طراحی و اجرای بستر شبکه

هوشمندسازی ونظارت تصویری

نصب انواع دوربین ها ، ویدئو پروژکتور ها ، ویدئو کنفرانس ها و نصب برد هوشمند

مشاوره کلان

ارائه مشاوره درزمینه بهبود و توسعه فناوری اطلاعات

پلن های ارائه خدماتما همیشه مطابق نیاز شما پلن داریم

در دست تغییر است، لطفا بعدا مراجعه نمایید